Informacja o targach

Kolejna edycja Europejskich Targów Pracy WorkExpo, które na dobre wpisały się w kalendarz, wydarzeń województwa podkarpackiego, odbędzie się w 5-6 mara w G2A ARENA Centrum Wystawienniczo – Kongresowym  Województwa Podkarpackiego.

Na Targach pojawią się oferty pracy między innymi z branży przemysłowej, motoryzacyjnej, informatycznej, logistycznej, budowlanej, itp.

Dodatkowo w tym roku  równolegle  5- 6 marca 2019 r. odbędą się XIV Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon.  Połączenie tych dwóch imprez stwarza doskonałą okazję do zaprezentowania ofert pracy grupie uczniów, przede wszystkim tegorocznym maturzystom z całego województwa podkarpackiego, którzy po ukończeniu szkoły zamierzają podjąć pracę.

Oprócz bezpośredniego kontaktu z pracodawcami uczestnicy wydarzenia mają również okazję uczestniczyć w warsztatach, treningach czy konsultacjach z zakresu rynku pracy oraz sposobów poszukiwania zatrudnienia.

Program warsztatów <tu>

Targi otwarte dla zwiedzających 5-6 marca w godzinach od 9-14:00.

 

Jak dojechać do G2A Areny:

MPK RZESZÓW Lina “51”

MPK RZESZÓW linia “53”

Przystanek autobusowy koło portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Port lotniczy znajduje się vis a vis  G2A ARENY (około 350 m)

 

Serdecznie zapraszamy!

Międzynarodowe Targi Rzeszowskie