Informacja o targach

 

Kolejna edycja Europejskich Targów Pracy WorkExpo, które na dobre wpisały się w kalendarz, wydarzeń województwa podkarpackiego, odbędzie się w 27-28 lutego tym razem w G2A ARENA Centrum Wystawienniczo – Kongresowym  Województwa Podkarpackiego. Początek targów zaplanowano na 9:00.

 W X Europejskich Targach Pracy WorkExpo  udział weźmie  45 wystawców z kraju i zagranicy. Na Targach pojawią się oferty pracy między innymi z branży przemysłowej, motoryzacyjnej, informatycznej, logistycznej, budowlanej, itp.

Dodatkowo w tym roku  równolegle  27- 28 lutego 2018 r. odbędą się XIII Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon.  Połączenie tych dwóch imprez stwarza doskonałą okazję do zaprezentowania ofert pracy grupie uczniów, przede wszystkim tegorocznym maturzystom z całego województwa podkarpackiego, którzy po ukończeniu szkoły zamierzają podjąć pracę.

Oprócz bezpośredniego kontaktu z pracodawcami uczestnicy wydarzenia mają również okazję uczestniczyć w warsztatach, treningach czy konsultacjach z zakresu rynku pracy oraz sposobów poszukiwania zatrudnienia.

Warsztaty na Targach Pracy:

 Godz. 27 lutego – 28 luty 2018 r.
9:30-10:00 „Bezpieczne wyjazdy do pracy za granicę” – Wojciech Woś (Doradca EURES)

 

10:10-10:40  

„Dokumenty aplikacyjne – krok po kroku” – Urszula Adamczyk – (Doradca zawodowy Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie)

 

10:50-11:20 „Inspiruje nas sukces!” – (MTU Aero Engines Polska)

 

 

 Targi otwarte dla zwiedzających 27-28 lutego w godzinach od 9-14:00.

Serdecznie zapraszamy!

Międzynarodowe Targi Rzeszowskie,

Wojewódzki Urząd Pracy W Rzeszowie.

 

Jak dojechać do G2A Areny:

MPK RZESZÓW Linia “L”

MPK RZESZÓW Lina “51”

Przystanek autobusowy koło portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Port lotniczy znajduje się vis a vis  G2A ARENY (około 350 m)